O firmie

Finance and IT Sp. z o.o. jest firmą doradczą działającą w branży finansów i IT – świadczącą usługi księgowe i informatyczne, która powstała w 2011 r. w Kielcach.

 

Specjalizujemy się przede wszystkim w prowadzeniu pełnej księgowości różnego typu przedsiębiorstw działających na terenie województwa świętokrzyskiego. Proponujemy państwu kompleksową usługę od utworzenia polityki rachunkowości do prowadzenia ksiąg rachunkowych (handlowych) w taki sposób, aby księgowość stanowiła użyteczne narzędzie w zarządzaniu Państwa firmą i pobudzała do jej rozwoju.

 

Oferujemy również indywidualnie dedykowane rozwiązania informatyczne, wspomagające zarządzanie firmą. Posiadamy doświadczenie w projektowaniu oraz wdrażaniu systemów informatycznych jak również gotowych rozwiązań. Jednocześnie świadczymy usługi outsourcingowe zapewniające opiekę informatyczną firm.

 

Finance and IT jest członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce (SKwP) tj. najstarszej i największej polskiej organizacji skupiającej przedstawicieli środowiska zawodowego związanego z rachunkowością i finansami. KWP jest członkiem międzynarodowej organizacji IFAC.

 

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce

 

Finance and IT członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.pdf

 

 

Contact us

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

KONTAKT